Госпіталь для хворих на коронавірус при Канівській ЦРЛ розширили та продовжили в Каневі "червону зону"


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Розгорнутий на 20 ліжок госпіталь для хворих на коронавірусну хворобу при Канівській центральній районній лікарні розширили до 30 ліжок, повідомила головний лікар закладу Віра Шапошник в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 9 жовтня ц.р.

- На сьогодні в нас перебуває на лікуванні 23 особи. З них – 18 – хворих і 5 з пневмонією та підозрою на коронавірусну хворобу, - говорить Віра Шапошник. – Загалом за час роботи госпіталю при Канівській райлікарні було проліковано вже 58 осіб, з яких 48 – з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 10 – з пневмоніями з негативним ПЛР-аналізом.

За словами медика двічі застосовувалися апарати ШВЛ (але не інвазивно), але насамперед при догляді за хворими на коронавірус затребувані кисневі концентратори.

- Ми маємо 8 концентраторів, ще 7 закуповуємо (5 за кошти міського бюджету, 2 – районного). В цілому буде 15, - інформує головний лікар. – Засобами індивідуального захисту, миючими та дезінфікуючими засобами заклад забезпечений.

Станом на 12 жовтня ц.р. 28 ліжок із 30-ти вже заповнено.

«Червона зона» в Каневі продовжена з 12 по 18 жовтня ц.р.

З 24 вересня по 7 жовтня 2020 року (14 днів) в місті захворіло 177 осіб. Середній показник захворюваності по Україні за цей період становить 149 осіб на 100 тис. населення. Аби захворюваних в місті було б на 2 особи менше – Канів перейшов би до «помаранчевої зони».

Лише разом, спільними зусиллями, ми зможемо вийти з «червоної зони». Бережіть себе та оточуючих!

  Друк статті