14 жовтня – день захисника України. Вітаємо!

Щороку, 14 жовтня, Україна відзначає три визначних свята – День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Ще з давніх часів оберегом кожної нації є культура та її духовні цінності, які передаються з покоління в покоління. День Покрови Пресвятої Богородиці, саме те свято, яке знайшло своє відображення в часи Запорозької Січі, як символ захисту українського козацтва. Тому, враховуючи органічне поєднання традицій козацького минулого і сучасності, в цей день ми вітаємо наших українських героїв, наших мужніх захисників.

Саме у цей день, нам є кого по-справжньому вітати і дякувати за захист рідної землі. Це свято кожного, хто носить високе звання захисника України – ветеранів, військовослужбовців, воїнів та їх рідних і близьких. Тому ми дякуємо вам за можливість прокидатися вранці та насолоджуватися радощами  мирного життя. Дякуємо за вашу мужність, мудрість, витримку, наполегливість та щоденну службу у лавах Збройних Сил. Спокій наших домівок - у ваших надійних та сильних руках.

У день Покрови Пресвятої Богородиці ми від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, добра, миру, щастя, благополуччя. Нехай наша любов, підтримка і молитви завжди оберігають вас у виконанні священного обов’язку  - захисту Батьківщини.

Низький уклін всім воїнам, які віддали своє життя за Україну! Їхній подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті назавжди.

Слава Україні і нашим захисникам!