Канівські школи – серед кращих у рейтингу Черкаської області


Повернутись

Відтак, лідером серед канівських шкіл у загальнообласному рейтингу шкіл за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання цього року стала Канівська гімназія імені Івана Франка, яка посіла 25 місце.

Про це повідомила заступник міського голови Наталія Матінова в ході чергової апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 9 жовтня ц.р.

Друга позиція належить СпШ № 6 (29 місце у загальнообласному рейтингу). Третє місце ЗОШ №1 імені Тараса Шевченка  (37 місце у загальнообласному рейтингу). Завершують рейтинг ЗОШ № 3 (89 місце), ЗОШ № 4 (102 місце) та Канівська загальноосвітня санаторна школа (230 місце).

На рейтинг шкіл впливав бал, який був розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

 Більш детально із рейтингом можна ознайомитися за посиланням

  Друк статті