У Каневі розглянуть можливість створення комісії з контролю дотримання карантинних норм


Повернутись

Про це стало відомо в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулася 16 жовтня ц.р, під головуванням керуючого справами Володимира Святелика.

 

Так, з відповідною пропозицією виступила директор ЦПМСД Наталія Горьова, зазначивши що в 90% захворівші на коронавірусну хворобу не дотримуються 14-денного терміну самоізоляції. – Люди їздять за грибами, ходять в «АТБ», хоча в цей час вони повинні бути на самоізоляції.-, повідомила вона.

Пропозицію, щодо створення відповідної комісії підтримав Володимир Святелик, доручивши начальнику відділу з питань НС та ЦЗН міськвиконкому Миколі Попенку розглянути можливість створення комісії з числа працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, котра контролюватиме  дотримання карантинних норм на території Канівської ОТГ. А також розглянути можливість чергування громадських формувань по охороні громадського порядку з метою забезпечення дотримання карантинних норм на території Канівської ОТГ.

  Друк статті