Дотримання протиепідемічних та карантинних вимог контролюватиме спеціальна комісія


Повернутись

Відповідне рішення «Про створення комісії по здійсненню контролю за дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог на території Канівської ОТГ» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у вівторок, 3 листопада ц.р.

До складу комісії увійшли: керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик; начальник відділу з питань НС та ЦЗН Микола Попенко; начальник відділу екології та муніципального контролю, управління ЖКГ та екології Олександр Бренюк; завідувач Канівського лабораторного відділення Олексій Лисенко, начальник юридичного відділу Наталія Лісова, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку Ірина Рожкова, начальник відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку Наталія Хоміцька.

Комісія здійснюватиме контроль за дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог на території Канівської ОТГ, зокрема, фіксуватиме виявлені порушення та проводитиме роз’яснювальну роботу. Складати адміністративні протоколи на порушників члени комісію не мають повноважень, однак виявлені порушення будуть виноситися на розгляд засідання виконкому.

Таким чином члени виконкому зможуть «карати» порушників, наприклад, обмежити на певний час графік роботи закладу, де було зафіксовано випадки недотримання карантинних норм, - пояснив В.Святелик.

  Друк статті