Директор школи №6 здобула перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»


Повернутись

 

 

У середу, 4 листопада ц.р., в дистанційному режимі відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Керівник закладу загальної середньої освіти», інформує директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Канівської міської ради Ольга Горленко.

За перемогу у І (зональному) турі змагалися: директор Чорнобаївської загальноосвітньої школи №1 Мовчан Лариса Василівна, директор Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради та директор Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Мартинович Валентина Володимирівна. 

Усі учасники пройшли три конкурсні випробовування: «Самоаналіз управлінської діяльності», дистанційне тестування та «Управлінська задача». За результатами всіх трьох випробувань перемогу здобула директор Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Мартинович Валентина Володимирівна.  

Вітаємо Валентину Володимирівну з перемогою у І (зональному) турі та бажаємо перемоги у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»!  

 

 

 

  Друк статті