У Каневі стартує голосування за проєкти Громадського бюджету-2021

З 11 листопада ц.р. у Каневі стартує голосування за проєкти, подані на Громадський бюджет-2021.

Нагадаємо, Громадський бюджет – це конкурс місцевих ініціатив, що дає змогу громадам за кошти місцевого бюджету реалізувати власні ідеї. Для цього необхідно правильно написати проект відповідно до Положення та отримати підтримку громади.

У Каневі Громадський бюджет реалізується вже 7-й рік поспіль. У міському бюджеті для цього передбачено більше півмільйона гривень – 400 тис.грн. на один великий проєкт і 150 тис.грн. на реалізацію трьох мікропроєктів (бюджет одного мікропроєкту - до 50 тис.грн.).

Цього року на голосування пропонується 8 проєктів. Це проєкти: «Придбання портативного світлодіодного екрану для громади Канівської ОТГ», «Кінезотерапія – активна реабілітація канівців», «Дерев’яні будиночки для безпритульних тварин», «Сортувальний екопростір «Сортуй відповідально» та мікропроєкти:  «Човни та катамарани», «Розвиваюче дозвілля. Вуличні шахи», «Встановлення лавок на горах Гончариха і Лиса», «Реклама Канева як туристичного міста». Детальніше ознайомитися із описом кожного та, власне, проголосувати можна буде з 11 листопада  за посиланням https://budget.e-dem.ua/7110300000/projects

На відміну від попередніх років цьогоріч голосування за проєкти проходитиме лише «онлайн». Відповідне рішення ухвалили члени комісії з питань Громадського бюджету у зв’язку з карантинними заходами.

Також будуть зміни у самій системі голосування, а саме: голосування буде «таємним». Способи  голосування «онлайн» будуть розширені.