День Гідності та Свободи: канівці пам’ятають подвиги героїв України


Повернутись

Традиційно 21 листопада ц.р. в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Багато канівців також брали активну участь у тих історичних подіях, які з інтервалом у 9 років розпочалися в Україні цього дня – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.  

Події, в яких українці обирали свій вектор розвитку та відстоювали своє «я», свої свободу та гідність. Це цінності за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати їх тепер.

У Каневі з нагоди пам’ятного дня представники виконавчого комітету на чолі з міським головою Ігорем Ренькасом та заступником міського голови Наталією Матіновою у вузькому колі відвідали пам’ятні знаки Героям Небесної Сотні та Захисникам України. Присутні поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто загинув, відстоюючи цілісність та незалежність України.

- У зв’язку з запровадженими карантинними заходами та тенденцією зростання кількості хворих на коронавірус було ухвалено рішення не проводити цьогоріч масові зібрання та мітинги-реквієми, - повідомила заступник міського голови Наталія Матінова. – Але заходи на знак вшанування Дня Гідності та Свободи цими днями проходять у закладах освіти, культури, розміщено відповідну соціальну рекламу в місті тощо. Ніякий COVID-19 не завадить нам пам’ятати тут боротьбу, яка велася за нас з вами, за Україну, і, на жаль, ведеться дотепер.

  Друк статті