Сьогодні День місцевого самоврядування. Вітаємо!


Повернутись

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Вітаємо новостворений депутатський корпус, який створює законотворче русло нашого розвитку, працівників виконавчого апарату та його структурних підрозділів, а також старост та працівників сільських рад, що входять до складу Канівської об’єднаної територіальної громади з професійним святом!

 

Місцеве самоврядування – без перебільшення основа народовладдя, один із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовий інструмент вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.

Становлення самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про місцеве самоврядування».

У День свята зичимо вам бути гідними представниками своїх територіальних громад і успішно відстоювати їхні інтереси! Здоров'я вам, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Канівщини та України. Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу Канівську об’єднану територіальну громаду щасливою й багатою. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

  Друк статті