Галину Москаленко затверджено заступником Канівського міського голови

На посаду заступника міського голови з виконавчої роботи, що відповідатиме за приєднані громади призначено Галину Москаленко. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у п’ятницю, 11 грудня ц.р.

Кандидатуру Галини Михайлівни вніс на розгляд депутатів міський голова Ігор Ренькас. Заслухали члени депутатського корпусу й саму Г.Москаленко.

- Маю дві вищі освіти: економічну та інженера-будівельника. Працювала в місцевих підприємствах, таких як ТОВ «КанівНафта» та «ВШК+». 12 років - перебувала на державній службі, зокрема, на посадах заступників міського голови, голови Канівської РДА. Наразі працюю керівником апарату Канівської РДА, - звернулася до присутніх Галина Москаленко. - Тому знаю комунальне господарство, будівельну галузь і в районі, і в місті. Знаю проблеми села, працювала з усіма сільськими головами. Переконана, що спільну мову можна знайти завжди, аби піднімати життя в наших селах на належний рівень.

Рішення про призначення на посаду заступника міського голови з виконавчої роботи підтримали 17 депутатів. Рішення прийняте, однак до виконання своїх обов’язків Г.Москаленко приступає з нового року.