Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення міської ради «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2021 рік»


Повернутись

Про бюджет Канівської міської  територіальної громади 2021 рік

(23554000000)

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення міської ради

«Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2021 рік»

Фінансове управління виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проекту рішення міської ради «Про місцевий бюджет Канівської міської територіальної громади на 2021 рік» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись із проектом рішення можна на офіційному веб-сайті Канівської міської ради за посиланням http://kaniv-rada.gov.ua/pages.php?s=44

Громадські обговорення будуть проводитися у формі електронних консультацій відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС №45 від 15.12.2020.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 21.12.2020 – електронною поштою за адресою: mfukaniv@ukr.net.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник фінансового управління - Карпушенко Галина Георгіївна (3-29-29, mfukaniv@ukr.net).

Інформацію про результати громадського обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради 22.12.2020.

  Друк статті