Цьогоріч обговорення бюджету Канева на 2021 рік проводитиметься в режимі «онлайн»


Повернутись

Традиційно у грудні депутати міської ради затверджують головний фінансовий документ, за яким житиме громада цілий наступний рік, а саме – бюджет.

Однак напередодні він зазвичай висувається на обговорення громадськості, проводяться громадські слухання. Цьогоріч однак ситуація зовсім не традиційна і не звичайна. Майже цілий рік країна перебуває на карантині. І стан захворюваності населення продовжує зростати. Як в такому разі забезпечити дотримання законодавства і убезпечити виконання карантинних обмежень – радилися в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС у вівторок, 15 грудня ц.р.

Члени комісії одностайно зійшлися на думці, що на сьогодні проведення будь-яких масових заходів, в тому числі, громадських слухань, заборонено. Присутні розглянули можливість провести громадське обговорення в режимі «онлайн».

- Звісно, такого ніколи не було, ми такого не передбачали, але й COVID-19 також ніхто не передбачав, - зауважив міський голова Ігор Ренькас.

Зрештою, таку пропозицію члени комісії підтримали одноголосно. Відтак, з проектом рішення «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2021 рік» кожен зможе ознайомитися на офіційному сайті Канівської міської ради, а всі зауваження та пропозиції прийматимуться на електронну адресу та за телефонами. Подробиці за посиланням: http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=3812.

  Друк статті