Терцентр збільшує кількість соцпрацівників, які обслуговуватимуть жителів Канівської ОТГ

Рішення про «Про внесення змін до  штатного розпису територіального центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області» було ухвально на першому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, яке відбулося у середу, 9 грудня ц.р.

Зміни зумовлені приєднанням до складу Канівської територіальної громади 9 населених пунктів - Кононча, Межиріч, Гамарня, Бабичі, Лука, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка, Пекарі.

- На обслуговування територіального центру додаються 150 осіб. Відтак, збільшується навантаження на соціальних працівників, - зазначила директор комунальної установи Антоніна Петренко.

Було вирішено утворити на базі приєднаних сіл структурний підрозділ терцентру - відділення соціальної допомоги вдома та ввести до штатного розпису територіального центру для надання соціальних послуг додатково 13 посад: 11 - соціальних робітників, 1 – організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, 1 - завідувача відділення.

До слова, навантаження на одного соціального робітника становить до 10 осіб, які перебувають на обслуговуванні терцентру.