Послуги з вивезення побутових відходів на території Канівської ОТГ надаватиме КП «ЖЕК»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Комунальне підприємство стало переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів. Результати конкурсу було затверджено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у вівторок, 29 грудня ц.р.

- У зв’язку із закінченням терміну дії попереднього договору 13 листопада ц.р. відповідно до законодавства ми оголосили новий конкурс, - поінформувала присутніх начальник управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник.

У конкурсі взяли участь 2 претендента – це Канівське КП «ЖЕК» і комунальне підприємство з Корсуня-Шевченківського.

- За визначеними критеріями переможцем стало наше КП «ЖЕК». Відтак, в 10-денний термін з ним буде укладено відповідний договір, - наголосила Т.Стадник.

Користуючись нагодою, члени виконкому обговорили питання централізованого вивезення сміття, стану канівського сміттєзвалища, перспективи його реконструкції та сортування відходів тощо.  

- На сьогодні централізованим вивезенням сміття охоплені лише місто Канів і село Яблунів, що входить до Канівської ОТГ. За останні два роки загалом в цьому напрямі проведено серйозний комплекс робіт: встановлено 96 нових контейнерів для сміття, придбано 2 сучасних сміттєвоза, завершується виготовлення проекту на реконструкцію сміттєзвалища. Тимчасом на території сміттєзвалища проведено освітлення, пробито свердловину тощо. Подальші наміри – облаштування безпосередньо на сміттєзвалищі сортувальної лінії, - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

При укладанні нового договору з комунальним підприємством «ЖЕК» на надання послуг з вивезення відходів будуть враховані й громади, які приєднуються до нас з нового року. Однак, на сьогодні яблунівці, яким надаються відповідні послуги, за це не платять. Ці витрати компенсуються з бюджету громади.

Налагоджуючи централізований вивіз сміття в Яблуневі ми зустрічалися з громадою, обговорювали це питання. На той час було озвучено тариф у розмірі 24 грн. з людини, що для селян є непосильним. Відтак, поки що це оплачується з міського бюджету. Однак, всі села ми не зможемо таким чином «закривати». Та й для містян це буде несправедливо. Але тут треба враховувати й менталітет селян, які ніколи раніше не платили за «сміття». Будемо думати, вивчати ситуацію і працювати в цьому напрямі далі, - підсумував міський голова.

  Друк статті