Люди дякують: в мікрорайоні Пушкіна і Маяковського облаштували нові сходи


Повернутись

У понеділок, 11 січня ц.р., відзначався Всесвітній день «дякую». Слова вдячності цього дня отримали й працівники Канівської міської ради на чолі із міським головою Ігорем Ренькасом.

Так, мешканці з вулиць мікрорайонів Пушкіна і Маяковського висловлюють слова вдячності за облаштування сходів в урочищі потічка між цими мікрорайонами.

Стосовно ремонту цих сходів до Канівського міського голови надходили багаточисельні звернення. Напередодні Нового року ремонтні роботи було завершено, що обійшлося в суму близько 50 тис.грн. з міського бюджету.    

«Від усієї душі дякуємо Канівському міському голові І.Ренькасу за його чуйне ставлення до жителів Канева, за максимально швидке й професійне вирішення проблеми, а саме - встановлення сходів в урочищі потічка.

Неймовірно тяжко було долати цю дорогу пенсіонерам. Наразі проблеми виходу з кручі зникли.

Також велика подяка керівнику ПМП «Інтербуд» О.Куценку за вміле виготовлення конструкції і швидке професійне виконання робітниками «Інтербуду» її встановлення», - йдеться в повідомленні жительки вулиці Святого Макарія Канівського Нелі Мирошніченко від імені жителів мікрорайону Пушкіна і Маяковського.

  Друк статті