ЦНАП запускає «швидку» послугу з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання


Повернутись

Центри надання адміністративних послуг є стратегічно важливими об’єктами інфраструктури, які щоденно забезпечують обслуговування великої кількості громадян, надаючи їм адміністративні послуги. Головна мета їх діяльності – зробити такі послуги доступними, швидкими і якісними.

Управління «Центр надання адміністративних послуг» постійно працює над підвищенням якості надання адміністративних послуг. З 11 січня 2021 року в ЦНАП запущено «швидку» послугу з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання. Відтепер цю послугу можна отримати в один візит. Головне - мати необхідний пакет документів.

Також, хочемо нагадати, пандемія коронавірусу COVID-19 примусила всіх змінити звичний спосіб життя: перебувати в публічних місцях в масках, дотримуватись соціальної дистанції, користуватися антисептиками, частіше мити руки та прибирати приміщення, дезінфікувати поверхні тощо. Звичайно, ці обставини позначилися і на роботі ЦНАП.

Відділи управління «Центр надання адміністративних послуг» працюють за звичним графіком, надаючи повний перелік послуг. З метою уникнення черг та скупчення великої кількості людей, прийом відвідувачів здійснюється за попереднім записом за телефонами: 3-17-78, 3-18-54 та 3-33-47 та за умови використання засобів індивідуального захисту.

Перед відвідуванням ЦНАП, спочатку зателефонуйте, отримайте консультацію, уточніть час прийому, а потім ідіть.

Бережіть себе, один одного і будьте всі здорові!

  Друк статті