Канів готується реагувати на погіршення погодних умов


Повернутись

Алгоритм дій у разі можливої надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов, розробляли в ході останнього засідання члени комісії з питань ТЕБ та НС у четвер, 14 січня ц.р. 

Комісія, зокрема, вирішила:

Керівникам підприємств, установ, організацій Канівської міської територіальної громади незалежно від форм власності забезпечити виконання організаційно-технічних заходів, спрямованих на:

 • стан готовності сил та засобів до реагування на ускладнення погодних умов;
 • створення необхідних температурних умов функціонування закладів освіти та охорони здоров’я;
 • створення достатнього запасу паливно-мастильних матеріалів;
 • готовність до виконання спеціальної та аварійно-рятувальної техніки комунальних та спеціалізованих служб Канівської міської територіальної громади до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та аварії;
 • забезпечення, у разі необхідності, безперебійної роботи техніки для розчистки снігових заметів та визволення з них великовантажних транспортних засобів;
 • сталого функціонування систем життєзабезпечення (тепло, -енерго, -газо водопостачання та водовідведення);
 • належне утримання вулиць, доріг та територій загального користування;
 • проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо правил безпечної поведінки;
 • особистий контроль питання належного реагування на складні погодні умови та недопущення нещасних випадків і травматизму людей;
 • забезпечення функціонування соціальних патрулів із залученням всіх зацікавлених служб Канівської міської територіальної громади та волонтерських організацій;
 • своїми наказами створити чергові оперативні групи та визначити порядок їх роботи і взаємодії. Графіки чергування надати до виконавчого комітету.

Так, зокрема, буде організовано роботу по закріпленню вулиць та центральних доріг Канівської міської територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності для проведення заходів по ліквідації снігових заметів та інших стихійних явищ.

Власники магазинів, кіосків, павільйонів, торгових точок, а також підприємства, установи, організації Канівської міської територіальної громади також зобов’язані при снігопадах і ожеледиці звільняти від снігу та льоду  прилеглі території (сходи, тротуари). 

У стан підвищеної готовності та дій в період складних погодних умов доручено перевести особовий склад й Канівському районному відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області. Вони також мають забезпечити готовність спеціальної та аварійно-рятувальної техніки до оперативного реагування на наслідки погіршення погодних умов.

У разі потреби будуть розгорнуті й пункти обігріву тощо.

  Друк статті