Депутатів Канівської міської ради скликають на позачергову сесію


Повернутись

25 січня ц.р. відбудеться І позачергове засідання ІV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання.

У порядку денному передбачається розгляд таких питань:

- Про внесення змін до рішення  Канівської міської ради  від 23.12.2020 № 3-5 «Про реорганізацію Пекарівської сільської ради та виконавчого комітету Пекарівської сільської ради шляхом приєднання відповідно до Канівської міської ради Черкаської області та до виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області».

- Про внесення змін до рішення  Канівської міської ради  від 23.12.2020 № 3-6 «Про реорганізацію Межиріцької сільської ради та виконавчого комітету Межиріцької сільської ради шляхом приєднання відповідно до Канівської міської ради Черкаської області та до виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області».

- Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 20 грудня 2018 року № 13-71 «Про початок реорганізації Яблунівської сільської ради шляхом приєднання до Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області».

- Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Канівської міської ради Черкаської області основних засобів та малоцінних необоротних активів.

- Різне.

 

Захід відбудеться о 9-й годині в залі засідань будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів.

  Друк статті