Канівчанка Марія Касіч відзначила свій 100-літній ювілей


Повернутись


У четвер, 21 січня ц.р., жительці Канева Марії Харитонівні Касіч (дівоче прізвище Губенко) виповнилося 100 років.

Привітати іменинницю прибули представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, зокрема, радник міського голови Микола Москалець, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко, завідувач відділення соціальної допомоги №1 КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Лідія Литвин, представники місцевого підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та Ради ветеранів.

Марія Харитонівна народилася в с.Келеберда, навчалася в школі, де закінчила 8 класів. У 1942 році Марію Касіч разом з чоловіком забрали на примусові роботи до Німеччини. Все життя пропрацювала у колгоспі на різних роботах. Після виходу на пенсію переїхала до Канева, де проживає по даний час.

Народила 4 дітей: два сина і дві доньки, які подарували старенькій 9 онуків, 7 правнуків та 4 праправнука.

Сьогодні Марія Харитонівна проживає разом з онукою Ларисою, яка допомагає бабусі та доглядає за нею.

Вітаючи почесну ювілярку, гості вручили іменинниці квіти, набір продукції власного виробництва МПФ, а також сертифікат на отримання щомісячної стипендії в розмірі 500 гривень.

Нагадаємо, з метою забезпечення додаткових соціальних гарантій у травні минулого року виконавчий комітет ухвалив рішення «Про затвердження Порядку виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилося 100 і більше років – мешканцям міста Канева та села Яблунів», відповідно до якого жителі Канівської громади, яким виповниться 100 років, отримуватимуть з міського бюджету щомісячну стипендію в розмірі 500 грн.

  Друк статті