Соборна, вільна, неподільна: у Каневі відзначили День Соборності України


Повернутись

Щороку, 22 січня, по всіх куточках нашої країни відзначають одну з найважливіших дат в історії державотворення України – День Соборності.

Саме в цей день, 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Републіки. Відтак, розділені роками українські землі нарешті возз’єдналися в межах однієї країни.

Сьогодні, 22 січня ц.р., у Каневі на честь відзначення Дня Соборності відбулося урочисте вшанування пам’яті героїв України, героїв Небесної Сотні та всіх тих людей, які своїм прикладом показали справжню боротьбу за єдину Україну.

Ранком, представники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом, керуючим справами Володимиром Святеликом та заступником міського голови Галиною Москаленко поклали квіти до пам’ятних знаків В’ячеславу Чорноволу, Героям Небесної сотні, Олексі Гірнику та до могили Кобзаря на Тарасовій Горі.

Цього дня урочисті заходи проходили також і на підзвітних адміністративно-територіальних одиницях Канівської міської територіальної громади.

Нагадаємо, у зв’язку з карантинними обмеженнями, цьогоріч святкові заходи відбулися за скороченою програмою.

 

 

  Друк статті