На відшкодування перевезення пільговиків щомісяця виділяється 240 тис.грн.


Повернутись

Про це на останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулося у середу, 20 січня ц.р., повідомив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

У ході заходу присутні затвердили порядок надання та механізм розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автобусних маршрутах на 2021 рік.

За словами А.Пилипенка в порівнянні з минулим роком механізм розрахунків за пільговий проїзд окремих категорій населення в місті не змінився. Однак, додалися на відшкодування два приміські маршрути, а саме – «Канів – Михайлівка», «Канів – Хмільна».

- Загальна сума відшкодування на сьогодні складає 240 тис.грн. в місяць (200 тис.грн. – міські і 40 тис.грн. – приміські маршрути), - зауважив керівник управління соцзахисту.

Нагадаємо, право на безкоштовний проїзд на всіх автобусних маршрутах без обмежень відповідно до діючого законодавства мають такі категорії населення:

- Інваліди війни (всіх груп), учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО.

- Реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами.

- Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорії посвідчення серії А,Б).

- Інваліди І, ІІ груп, діти – інваліди та особи, які супроводжують інвалідів 1-ої групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда 1 групи або дитину – інваліда).

- Особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби.

- Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування.

- Діти з багатодітних сімей.

- Діти до 6 років (без зайняття окремого місця для сидіння).

- Ветерани військової служби.

- Ветерани органів внутрішніх справ.

- Члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісти, або стали інвалідами при проходженні військової служби.

- Почесні громадяни міста Канева.

 

Безкоштовний проїзд пільговим рейсом надається:

-  Пенсіонерам за віком.

  Друк статті