Яблунів, що входить до Канівської територіальної громади, знову частково без води


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У засіданні сесії Канівської міської ради, що проходило у четвер, 28 січня ц.р., взяли участь представники села Яблунів. Люди нарікали, що село знову опинилося без води.

За словами директора КП «Яблунівське» Олега Коваленка повідомлення про відсутність централізованого водопостачання по вулиці Садова в селі Яблунів надійшло у четвер, о 7 год. ранку. Під час виїзду до водонапірної вежі з’ясувалося, що шафа, в якій знаходиться обладнання, відкрита і обладнання, імовірно, пошкоджене. За фактом злому викликано поліцію, обставини з’ясовуватимуться.

- Село наше роз’єдналося. Допоможіть нам об’єднати громаду, бо зараз все, що в нас відбувається, нагадує якийсь «бандитський Петербург», - скаржилися яблунівці. - А колишній староста, який став депутатом міської ради, замість того, щоб допомагати Яблуневу, тільки «палки в колеса ставить».

Станом на п’ятницю, 29 січня ц.р., ремонтні роботи продовжуються.

Як повідомила староста Яблунева Валентина Берегова, за допомогою КП «Управління ВКГ» селянам, які опинилися без води, організували підвезення питної. Наразі ведуться роботи щодо облаштування постачання води на вулицю Садову з іншої водонапірної вежі. 

  Друк статті