Питання якості чищення доріг та тротуарів у Каневі порушив міський голова


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Кілька днів Канів засипає снігом. Як організовані роботи з чищення доріг та тротуарів від снігу, посипання їх піщано-соляною сумішшю з’ясовували в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 29 січня ц.р.

- Дороги як не як почищені. Транспорт ходить, але тротуари? Навіть центральна частина міста нечищена. Мене нинішня ситуація не влаштовує!, - наголосив міський голова. – Що це за стежечки до магазинів та установ? Так не годиться! Залучайте за потреби техніку інших підприємств та приватних підприємців, як ми це робимо зазвичай, але площі, тротуари, дороги - все має бути почищено і посипано піщано-соляною сумішшю!

Також голова зауважив, що приватні підприємці - власники магазинів та інших закладів, які відповідають за прилеглу територію, також погано чистять від снігу тротуари.  

- Якщо вони не справляються самостійно, хай звертаються до комунальників, але ми всі разом маємо забезпечити нормальні умови для водіїв та пішоходів, - сказав І.Ренькас.

ПОРЯДОК ТА ПРАВИЛА ПРИБИРАННЯ МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ ВЗИМКУ

Відповідно до «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Каневі» підприємства, організації і установи, власники магазинів та інших закладів, які ведуть підприємницьку діяльність зобов’язані своєчасно прибирати сніг, зрубувати лід та посипати піском свою прилеглу територію.

Забороняється:

- переміщати на проїзну частину магістралей, вулиць сніг, зібраний з пішохідних доріжок внутріквартальних проїздів, дворових територій, територій підприємств, організацій, будівельних майданчиків, тимчасових об’єктів обслуговування населення;

- застосовувати технічну сіль в якості протиожеледного реагенту на тротуарах, посадкових майданчиках зупинок міського пасажирського транспорту, у парках, скверах, дворах і в інших пішохідних і зелених зонах;

- перекидати і збирати забруднений і засолений сніг, а також відкол льоду на газони, квітники й інші зелені насадження.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність. Згідно з статею 152 Адміністративного кодексу України, на громадян-суб'єктів підприємницької діяльності накладається штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

  Друк статті