Як працюють канівські медики та які першочергові потреби наших закладів охорони здоров’я – з’ясовували депутати


Повернутись

Депутати Канівської міської ради на чолі із заступником міського голови Тетяною Жівотовою відвідали Канівський Центр первинної медико-санітарної роботи і Канівську багатопрофільну лікарню. Робочий візит відбувся у п’ятницю, 5 лютого ц.р.

Керівники Наталія Горьова і Віра Шапошник провели депутатам та посадовцям екскурсію по закладах та ознайомили їх із головними аспектами роботи, зокрема, говорили про фінансування, кадрове забезпечення, створення комфортних умов для пацієнтів тощо.

В ході зустрічі порушили й один із найбільших викликів 2020-2021 років – боротьбу із коронавірусом та наступний її етап – вакцинацію, яка, нагадаємо, планується вже в березні.

Обговорили й проблемні питання, а саме - проведення ремонтів у відділеннях лікарні, облаштування пандусів у ФАПах. Також першочерговим є необхідність оснащення автоматичною пожежною сигналізацією приміщень Канівської багатопрофільної лікарні, придбання нового медичного обладнання тощо. Присутні домовилися про подальшу плідну співпрацю задля забезпечення якісних медичних послуг жителям Канівської громади.

  Друк статті