Наша безпека: в Канівській лікарні планують встановити сучасну систему пожежогасіння


Повернутись

Планується виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення пожежної сигналізації та системи пожежогасіння в кожному корпусі стаціонарних відділень Канівської багатопрофільної лікарні.

Про це в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС у понеділок, 22 лютого ц.р., повідомила головний лікар закладу Віра Шапошник.

Так, присутні обговорювали реальний стан пожежної безпеки в закладах освіти Канівської громади та які потрібні першочергові заходи для її покращення. В.Шапошник також порушила відповідне питання, наголосивши, що з відповідним листом вже звернулася до голови постійної «бюджетної» депутатської комісії Володимира Коржова. 

- В лікарні потрібно насамперед облаштувати систему пожежогасіння, систему сигналізації, також необхідно обробити покрівлю, придбати нові вогнегасники, відремонтувати пожежні гідранти тощо, - зауважила керівник Багатопрофільної лікарні. – Ми вже плануємо замовити проектно-кошторисну документацію на встановлення пожежної сигналізації та системи пожежогасіння в кожному корпусі стаціонарних відділень.

В цілому за словами Віри Шапошник усі роботи по забезпеченню пожежної безпеки Канівської лікарні вартуватимуть не менше ніж 1 млн.грн.

  Друк статті