Міська рада боротиметься з порушниками земельного законодавства


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Члени виконавчого комітету Канівської міської ради затвердили два акта з визначення збитків Канівській міській раді, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства.

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 24 лютого ц.р. 

- У місті є багато фактів порушення земельного законодавства та випадків самовільного займання земельних ділянок, без укладення відповідних договорів, - пояснила начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталія Єфіменко. – Представники структурних підрозділів виконавчого комітету неодноразово зверталися до порушників та вказували на ці факти, але нас просто ігнорували. Таким чином відповідно до передбаченої законодавством процедури наразі затверджуємо акти з визначення збитків та передаємо матеріали в юридичний відділ для подання справи до суду.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року було сформовано комісію з визначення збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства, для забезпечення ефективного використання земельного фонду міста та з метою посилення контролю по відшкодуванню заподіяних Канівській міській раді збитків внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними чи юридичними особами та громадянами. Це сприятиме раціональному і ефективному використанню земельних ділянок,  а також збільшенню надходжень до міського бюджету.

  Друк статті