Команда дзюдоїстів Канівського спортивного клубу «ІВАЗАР» виборола 12 нагород на чемпіонаті області


Повернутись

Цієї п’ятниці, 26 лютого ц.р., Черкаси знову приймали відкритий чемпіонат області. Однак цього разу з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, а також серед юніорів до 21 року. Цьогоріч свій арсенал прийомів застосували понад 150 спортсменів з 10 команд.

12 нагород різного гатунку виборола молодша команда із Канева, яка складалась з дзюдоїстів спортивного клубу «ІВАЗАР», і як результат – ІІІ місце у загальнокомандному заліку. В індивідуальному заліку наші спортсмени вибороли:

Андрій Баранюк – «золото».

Сергій Тищенко – «золото».

Володимир Кісільов – «срібло».

Владислав Єщенко – «срібло».

Денис Руденко – «бронза».

Назар Серба – «бронза».

Андрій Шутій – «бронза».

Олександр Тарасюк – «бронза».

Анатолій Смакограй – V місце.

Ярослав Серба – V місце.

Іван Барабаш – V місце.

Своє вміння наші  молоді дзюдоїсти продемонстрували і в змаганнях серед юніорів до 21 року. Четверо спортсменів взяли участь у цих змаганнях і всі стали призерами, серед них:

Андрій Баранюк – ІІ місце.

Владислав Єщенко – ІІ місце.

Денис Руденко – ІІІ місце.

Сергій Тищенко – ІІІ місце.

За підсумками змагань в збірну команду Черкаської області потрапили: Андрій Баранюк, Денис Руденко та Сергій Тищенко, які візьмуть участь у чемпіонаті України 18-20 березня ц.р. у Сумах. Команду до змагань готували Олександр та Володимир Іванови. Самі ж змагання проходили на високому рівні і стали хорошою ареною для набуття досвіду. Вітаємо нашу команду і тренерів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо вдалих виступів на Чемпіонаті України.

 

 

  Друк статті