У селі Межиріч розпочав роботу адміністратор Канівського ЦНАПу

У селі Межиріч, що входить до складу Канівської міської територіальної громади, розпочав свою роботу адміністратор Канівського Центру надання адміністративних послуг.

З метою забезпечення зручних умов для отримання жителями громади адміністративних послуг в с.Межиріч було облаштовано віддалене робоче місце адміністратора Канівського ЦНАПу.

- Адміністратор працюватиме щодня окрім вихідних з 8:00 до 16:15 (у п’ятницю – до 15:00) без обідньої перерви, - зазначила начальник управління ЦНАП Наталія Матінова.

В ході засідання виконавчого комітету у середу, 24 лютого ц.р., члени виконавчого комітету затвердили перелік послуг, які надаватимуться через віддалене робоче місце с.Межиріч.

На сьогодні це 19 адміністративних послуг, які стосуються земельної сфери, - повідомила керівник ЦНАПу.