Стартує чергова призовна кампанія на строкову військову службу


Повернутись

Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради «Про проведення чергового призову громадян призовного віку на строкову військову службу  у 2021 році» було ухвалено у середу, 3 березня ц.р., на виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» та з метою забезпечення дотримання чинного законодавства про військовий обов’язок і військову службу і якісного проведення в місті призову в 2021 році.

Таким чином відповідно до плану призову Канівського об’єднаного  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) черговий призов та відправку на строкову військову службу громадян України віком 18 -27 років  відбудеться в  квітні-травні та  жовтні-листопаді 2021 року.

- Перші повістки вже видано. Найближчим часом будуть проведені перші медичні комісії, які цього разу будуть проходити не в приміщенні «військкомату», а в Канівському Центрі ПМСД, - зауважив керуючий справами виконавчого комітету, голова призовної комісії Володимир Святелик.

Також в ході розгляду проекту рішення члени виконкому затвердили кошторис витрат на цьогорічну призовну кампанію.

- Найбільша складова витрат в ході організації призову стосується транспортних перевезень, оскільки хлопців потрібно возити до обласного «військкомату» для проходження обласної медичної комісії та пункту збору призовників тощо. На ці потреби з міського бюджету виділяється 50 тис.грн., - поінформував В.Святелик. 

  Друк статті