У селі Межиріч відбулось відкриття відремонтованої амбулаторії


Повернутись

У амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Межиріч, що входить до складу Канівської міської територіальної громади, завершились ремонтні роботи. На «оглядини» до медиків приїхали головний лікар Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова, виконувач обов’язків міського голови Оксана П’яткова, заступник міського голови Галина Москаленко, а також депутати міської ради: Віктор Хоменко, Тетяна Ренькас, Сергій Якименко, Олена Воюцька, Віктор Огороднік.

Гості оглянули, наскільки покращилося приміщення амбулаторії після проведення ремонту.

До слова, проводилися ремонтні роботи силами самих медичних працівників. Вони працювали тут цілими сім’ями, аби створити пацієнтам комфортні умови. Долучилися до цього й благочинці, зокрема, місцеве підприємство – ТОВ «Пономар», виділивши матеріальну допомогу. Представники міської ради висловили слова вдячності усім, хто допоміг в проведенні ремонтних робіт Межиріцької амбулаторії.

Користуючись нагодою, напередодні свята прекрасну частину колективу амбулаторії привітали із прийдешнім 8 Березня.

Також в ході візиту присутні обговорили проблемні питання, які ще залишаються в роботі закладу. Зокрема, порушили проблему відсутності теплопостачання в двох кімнатах амбулаторії, облаштування поручнів для осіб з інвалідністю у туалетній кімнаті, під’їзду для людей з обмеженими фізичними можливостями та необхідності облаштування фільтру для води. Говорили й про перспективи пробивання нової свердловини на території села, а також потребу відкриття в селі аптеки.

  Друк статті