109 канівців підписали петицію щодо будівництва спортивного комплексу


Повернутись

Електронна петиція «Будівництво спортивного комплексу», що надійшла 4 березня ц.р. на платформу електронних петицій від автора Олега Підгірного, зібрала необхідну для розгляду кількість голосів.

- Будівництво спортивного комплексу дозволить вирішити ряд нагальних проблем мешканців Канівської ОТГ у таких сферах як освіта, фізична культура та спорт, дозвілля, здоров’я та інші. Канів має бути не тільки культурним центром України, а і спортивним. Тому для популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, якісного дозвілля мешканців Канівської ОТГ, просимо розглянути питання будівництва спортивного комплексу, - звертається автор петиції.

Станом на вівторок, 16 березня ц.р., її підписали 109 жителів Канева. Нагадаємо, відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів петиція розглядається за умови збору не менше 100 підписів від членів територіальної громади міста.

Відтак, повідомляємо про початок розгляду петиції «Будівництво спортивного комплексу». Про результати розгляду поінформуємо протягом 14 днів.

  Друк статті