COVID-19: показники захворюваності по Каневу наростають


Повернутись

Про це повідомили керівники медичних установ Наталія Горьова та Віра Шапошник в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 19 березня ц.р.

Як зазначила Віра Шапошник, на даний час на лікуванні в інфекційному відділенні Канівської багатопрофільної лікарні перебуває 32 особи, з них – 29 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба, 6 осіб – перебуває в реанімації, з них – 4 на неінвазивній штучній вентиляції легень.

Відтак, Ігор Ренькас наголосив на тому, що ситуація із захворюваністю в різних містах України різко погіршується, і поцікавився загальною кількістю ліжко-місць придатних для госпіталізації хворих на Covid-19. На що головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні надала роз’яснення, що на даний момент лікування таких пацієнтів проходить в інфекційному відділенні, але за потреби кількість місць може бути збільшена до 70 за рахунок терапевтичного відділення.

- Єдиний спосіб перемогти пандемію – це вакцинація. Вже з 22 березня ц.р. розпочнеться імунізація від Covid-19 для людей похилого віку та інших категорій населення, - наголосила Наталія Горьова.

Зараз медичний персонал Канівського центру ПМСД проходить навчання з вакцинації проти коронавірусної хвороби. І вже сьогодні центр отримає перші дози вакцини.  Самі ж щеплення планується проводити з 14:00 до 18:00 години в приміщенні медичного закладу, деталі щодо імунізації можна дізнатися за телефоном (063-365-24-08).

  Друк статті