До складу новосформованої Молодіжної ради увійшло 19 молодих людей


Повернутись

У четвер, 25 березня ц.р, у приміщенні міського будинку культури відбулися установчі збори з формування Молодіжної ради при  Канівській міські раді. Модераторами заходу стали члени ініціативної групи Леся Шульга голова громадської організації «Разом», Михайло Фесенко співзасновник громадської організації «Рідна Черкащина», Віталій Щур та інші.

Бажання увійти до складу Молодіжної ради виявила активна молодь Канева: школярі, студенти, громадські активісти та працівники комунальних підприємств міста. На початку заходу  представники ініціативної групи разом з учасниками обговорили структуру, загальні положення, внутрішні правила, канали комунікації тощо.

Член ініціативної групи Ольга Шишка коротко пояснила присутнім в залі, що таке Молодіжна рада, принципи її роботи, внутрішній регламент та акцентувала увагу на активній роботі саме з молоддю.

- Наші депутати займаються всім, окрім молоді. Тому ми збираємося задля того, щоб займатися саме молоддю. Якщо ви прийшли в Молодіжну раду, то обов’язково будете почуті, - сказала вона.

По завершенню організаційних питань, погодження Положення та визначення атрибутики потенційні члени Молодіжної ради знайомилися один з одним: кожен розповів про себе, захоплення, плани тощо. Після цього перейшли до головного – проголосували за склад Молодіжної ради, до якої увійшло 19 молодих людей. Однак її остаточний склад буде затверджено на найближчій сесії Канівської міської ради.

Наступним кроком Молодіжної ради стало обрання голови, заступників та секретаря, а також визначення напрямків роботи. Відтак, одноголосно головою Молодіжної ради було обрано Ольгу Шишку, заступником голови – Михайла Фесенка, секретарем – Євгена Коваленка. Після цього присутні визначили канали зв’язку та перейшли до обговорень перспектив майбутніх проектів, напрямків діяльності, а також окреслили плани роботи на найближчі два місяці.

Варто зазначити, Молодіжна рада - консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Строк дії повноважень складу Молодіжної ради становить два роки.

  Друк статті