COVID-19: більше 300 осіб перебуває на самоізоляції та 71 - на стаціонарному лікуванні


Повернутись

Тенденція захворюваності на коронавірус стрімко зростає. Про це інформують Канівський Центр ПМСД та Канівська багатопрофільна лікарня.

За інформацією Канівського Центру ПМСД  станом на вівторок, 6 квітня ц.р., перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 314 осіб, в т.ч., 9 дітей.

«Потрапили на самоізоляцію за минулий день – 63 людини, в т.ч. дітей – 2. Міських жителів – 46, сільських – 17: с. с. Ліпляве – 2, М.Ржавець – 1, Бобриця – 3, Степанці – 4, Павлівка – 1, Потапці -1, Бересняги – 2, Мартинівка – 1,

Бабичі – 1, Озерище – 1.

Із пацієнтів, які перебували на самоізоляції за минулі дні одужало – 21, в т.ч. дітей – 0. Міських жителів – 14, сільських – 7.

Кількість відібраних зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР та антиген (Ag-SARS-CoV-2) (швидкі тести) всього – 264», - йдеться в повідомленні Цнтру ПМСД.

Також зростає кількість госпіталізованих хворих. За останніми даними Канівської багатопрофільної лікарні станом на 6 квітня ц.р. на стаціонарному лікуванні всього перебуває всього 71 особа, 13 пацієнтів госпіталізовано за останню добу.

 

  Друк статті