Наступного навчального року у закладах освіти Канівської громади відкриють 11 перших класів

В ході засідання сесії міської ради, що відбулося 23 березня ц.р., депутати вирішували скільки перших класів буде відкрито цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Канівської міської територіальної громади (МТГ).

Таке рішення ухвалили з метою раціонального використання бюджетних коштів освітньої субвенції, забезпечення доступності закладів освіти, поліпшення освітнього процесу та  упорядкування умов набору учнів до першого класу.

Відповідно до ухваленого рішення у 2021 році у Канівській міській територіальній громаді буде відкрито 11 перших класів, а саме:

• Канівська ЗОШ № 1 імені Т. Г. Шевченка - 2 класи;

• Канівська гімназія імені Івана Франка - 1 клас;

• Канівська ЗОШ № 3 - 1 клас;

• Канівська ЗОШ № 4 - 2 класи;

• Канівська СпШ № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов - 2 класи;

• Яблунівський навчально-виховний комплекс - 1 клас;

• Комунальний заклад Межиріцький ліцей - 1 клас;

• Комунальний заклад Хмільнянський ліцей - 1 клас.

- З керівниками навчальних закладів такий розподіл погоджено, - зауважила Н.Голда.

Окрім того, за словами начальника відділу освіти у школах №3 та №1 для першого класу дітей набирається більше ніж на один клас, тому набір здійснюватиметься почергово. Цього року у школі №1 відкриють 2 перших класи, а в школі №3 – 1. На наступний навчальний рік навпаки.

Зазначимо, першочергово діти можуть бути зараховані до тієї школи, яка територіально закріплена за вулицею їхнього проживання. Тоді як у закладах загальної середньої освіти, які належать до інших територій, така можливість надаватиметься шляхом  відкритого жеребкування на вільні місця.