Увага! Стартував онлайн-курс для молоді «Digital Challengers: як створити власний успішний відео блог»


Повернутись

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ Україна) разом з Українським Католицьким Університетом та у партнерстві з Цитрус Академією запускає новий навчальний онлайн-курс «Digital Challengers: як створити власний успішний відео блог» для молоді віком 16-22 роки. Курс буде цікавий тому, хто бажає навчитись розвивати власні Youtube/Tiktok блоги на соціальну тематику та створювати власні діджитал-медіа проєкти для молоді.

Під кураторством професійних менторів від Школи журналістики Українського Католицького Університету, ЮНІСЕФ Україна та діджитал-практиків Цитрус Академії, а також блогерів курс надасть практичні навики та допоможе розвинути власний діджитал медіа проект від ідеї та реалізації на одну із запропонованих тем:

  • соціальні інновації та діджитал активізм;

  • вакцинація під часCOVID-19;   

  • зміна клімату: відповідальне споживання, еко-активізм;

  • UNICEF75 – 75-річчя ЮНІСЕФ, права дітей та молоді після пандемії;

  • громадський активізм та залучення молоді у розвиток місцевих спільнот;

  • толерантність та інклюзія.

Після завершення курсу ЮНІСЕФ має на меті співпрацювати з молодими  блогерами та разом створювати контент для кампаній для молоді. За результатами навчання учасники презентуватимуть свої проєкти та будуть захищати їх перед експертами.

Відбір до курсу-практикуму триватиме до 21 квітня 2021 року на основі заповненої аплікаційної форми, короткого відео про себе та мотиваційного листа.

Дізнатися більше про курс http://llc.ucu.edu.ua/digitalchallengers

Реєстраційна форма  https://bit.ly/3rVdbTG

  Друк статті