Звіт директора «водоканалу»: про тарифи, відкриті люки та прокладення мережі


Повернутись

Цікаве на цю тему:

На останньому засіданні сесії Канівської міської ради, яке відбулося 23 березня ц.р., директор КП «Управління ВКГ» Олександр Архипов  звітував про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2020 рік.

У своєму звіті очільник підприємства зазначає, що всього протягом року на проведення необхідних робіт було витрачено 2,7 млн. грн. З них: 2,2 млн. грн. – власні кошти, 0,5 млн. грн. – кошти місцевого бюджету

Зокрема, за звітний період було проведено:

  • капітальний ремонт колектора на полях фільтрації очисних споруд на суму – 810,354 тис. грн.;
  • капітальний ремонт каналізаційних мереж та колодязів по вул. Г.Дніпра та Шевченка – 107,755 тис. грн.;
  • капітальний ремонт водопровідних мереж по вулицях: Успенська, Максимовича, Енергетиків, Шевченка, Г.Дніпра, Чайковського, 206-ї Дивізії, Торгова, Кобилянської, Татарченка, Толстого, Вишнева, Дорошенка, Боєнка, Чупилки, Підстінок, Старицького, Гагаріна (загальна довжина - 2372 м.) на суму  –  433,377 тис. грн.;
  • капітальний ремонт основних засобів: ВНС №1, насосних агрегатів водопостачання та водовідведення, пісколовок, токарного станка та капітальний ремонт системи контролю водопостачання та водовідведення на загальну суму вартості робіт – 166,981 тис. грн.;
  • встановлено 2 самопромивних фільтри в будинках №№ 139/1, 139/2 по вул. Енергетиків на суму – 13,417 тис. грн.;
  • придбано, змонтовано і підключено лічильник енергії, сервер та зруб дерев’яний на суму – 128,633 тис.грн. Та багато інших робіт з переліком яких можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Під час обговорення звіту присутні депутати поцікавились, чи не зросте найближчим часом ціна «на воду».

- Поки тариф лишається без змін. Але якщо в державі щось зміниться (подорожчання електроенергії, зокрема) то будемо змушені коригувати окремі елементи складових тарифу, - зазначив О.Архипов.

Порушили депутати міськради в ході заходу і питання прокладення водопровідних мереж по вулиці Маяковського (так званий Литвинецький масив), що у Каневі.

За словами директора комунального підприємства «Управління ВКГ» Олександра Архипова і начальника управління містобудування та архітектури Лариси Артюк на сьогодні житлові будинки зведені безпосередньо на водогонах. Відтак, під час аварій ускладнюються роботи з їх ліквідації.

- Прийнято рішення прокласти мережу. Уже проведено геодезичну зйомку. Є певні труднощі, оскільки між дорогою і парканами людських дворів прокладені й інші комунікації. Але працюємо над цим питанням, - повідомив О.Архипов.

Ще одну проблему, а саме відсутність кришок на каналізаційних люках, порушив депутат Олег Калніболоцький.

- Люки наших комунальних підприємств закриті, - відповів міський голова Ігор Ренькас. – На сьогодні залишилися незакритими лише люки, що належать Укртелекому.

Заслухавши звіт керівника «водоканалу» та отримавши відповіді на поставлені питання, депутати в цілому підтримали його. 

  Друк статті