COVID-19: ще 1 летальний випадок зафіксовано у Канівській лікарні


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Ситуація з захворюваністю  на COVID-19 не покращується. Про це інформували керівники медичних установ Віра Шапошник та Наталія Горьова у ході апаратної наради Канівського міського голови з зструктурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 23 квітня ц.р.

За словами головного лікаря Канівської Багатопрофільної лікарні Віри Шапошник станом на сьогодні на лікуванні перебуває 75 осіб хворих на COVID-19. За вчора поступило 6 нових хворих (у 4 з них вже підтверджено діагноз «коронавірусна хвороба»), 9 осіб перебувають в реанімації та 7 видужало.

- Також маємо ще 1 летальний випадок – жінка 73 роки, сільська жителька. Тривалий час перебувала в реанімації, однак сатурація у неї не трималась навіть на ШВЛі. Мала супутні серцево-судинні захворювання, - повідомила В.Шапошник

Директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова поінформувала, що станом на п’ятницю, 23 квітня ц.р., захворіла 21 особа. Всього на самоізоляції перебуває 235 осіб.

- За нашими показниками кількість захворілих не зменшується. Щодня беремо до 100 мазків на ПЛР-тест, - додала Н.Горьова.

 

  Друк статті