9 пришкільних таборів заплановано відкрити цьогоріч на території Канівської громади


Повернутись

Рішення щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей ухвалили члени виконавчого комітету на засіданні, яке відбулося у середу, 7 квітня ц.р.

Відтак, з метою забезпечення проведення оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку, структурні підрозділи, які опікуються освітою, здоров’ям та дозвіллям дітей Канівської ОТГ вже розпочали свою роботу.

Так, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лєбєдєва, в ході заходу розповіла про заплановану роботу.

- Цього року за даними обласного управління статистики, кількість дітей шкільного віку від 7 до 17 років складає 3129 осіб. З 1 червня ц.р. протягом 14 календарних днів планується функціонування 9-ти пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням та одного оздоровчого табору відкритого на базі санаторної школи. Він діятиме протягом 21 дня, - зазначила Л. Лєбєдєва

Загалом на проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету виділено 262,380 тис. грн., з яких 212, 380 тис грн. буде використано на харчування дітей. Таким чином послугами відпочинку у пришкільних таборах планується охопити 405 дітей.

Окрім цього, за словами Лариси Лєбєдєвої є намір забезпечити 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території Канівської громади нараховується 22 дитини такої категорії та 1 дитина, один із батьків якої загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО/ООС.

За путівками управління соціального захисту населення заплановано оздоровлення однієї дитини з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з ЧАЕС. Всього дітей відповідної категорії – 8 осіб. В планах - намір продовжити співпрацю з табором «Максимум» (м.Золотоноша) та відправити на відпочинок дітей з особливими потребами.

Порушила Л.Лєбєдєва і питання розподілу путівок та їх кількості.

- Звертаю вашу увагу на те, що раніше Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА виділяло по 10 путівок на місяць, а зараз лише 2, - сказала вона.

Також за її словами наразі не оздоровлюються діти в МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Молода гвардія» у зв’язку з призупиненням їхньої діяльності через  карантинні обмеження. Під питанням лишається і подальше літнє оздоровлення у центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» та дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець».

- Станом на сьогодні маємо вже 96 заяв на оздоровлення. Однак, є певні труднощі пов’язані як з карантинними обмеженнями, так і з доїздом до закладів оздоровлення та відпочинку, - зазначила вона.

  Друк статті