Для підприємців на Канівському ринку підвищать вартість торгівельних місць


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Востаннє ставки переглядалися 2 роки тому – у квітні 2019 року, - зауважила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова. 

За інформацією директора КП «Міський ринок» Олександра Корнієнка, збільшення розміру ставок зумовлене підвищенням мінімальної заробітної плати та зростанням витрат на електроенергію, вивіз сміття тощо.  

Відтак, відповідне рішення «Про погодження тарифів на утримання торгівельних місць та інших послуг на ринку» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 21 квітня ц.р.

Таким чином абонементна щомісячна плата за 1кв.метр території складатиме 36 грн. (до цього часу була 28 грн.).

Одноразова торгівля за 1 кв.м. території вартуватиме 9 грн. (було 7 грн.).

Абонементна щомісячна плата для торгівельних місць, на яких не здійснюється діяльність більше 1 місяця за 1 кв.м. території коштуватиме 32 грн.

До слова, абонементна щомісячна плата здійснюється орендарем безготівково шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок КП «Міський ринок», зазначений у договорі, або через РРО та підлягає сплаті незалежно від провадження господарської діяльності.

Разом з тим, в ході засідання Канівський міський голова Ігор Ренькас наголосив, що, піднімаючи тарифи, комунальне підприємство зобов’язане забезпечити комфортні умови на ринку як для підприємців, так і для покупців.

- Вчасне вивезення сміття, прибирання снігу, ремонти… Люди мають відчувати, що КП «Міський ринок» працює і дбає про них, - зауважив І.Ренькас.

  Друк статті