Канів став кандидатом на звання дружнього до дітей та молоді міста


Повернутись

Канів став кандидатом світової ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Церемонія нагородження відбулася 15 квітня. До привітань долучились Борис Лебедцов, заступник Міністра соціальної політики України, Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, та Лотта Сильвандер, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Кандидатство – це проміжний етап на шляху до статусу дружнього до дітей та молоді міста. Попереду у Канева – кілька років впровадження плану, розробленого міською радою спільно із молоддю. У плані прописані конкретні кроки, які сприятимуть створенню чистого, безпечного та комфортного середовища для дітей та молоді міста.

Після впровадження плану незалежні експерти оцінять шлях розвитку, який пройшло місто, та приймуть рішення про присудження статусу «Громада, дружня до дітей та молоді».

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) з 1996 року у 38 країнах світу і вже охопила більше 3 000 муніципальних округів. Під час запуску ініціативи в Україні у 2018 році більше 170 громад заявили про своє бажання взяти участь у ній. Але для подальшої спільної із ЮНІСЕФ роботи над покращенням міст і громад для дітей та молоді було відібрано менше чверті громад. Канів увійшов до цього переліку.

  Друк статті