Вже не дистанційно: у Канівській громаді відновили навчання у школах


Повернутись

З 11 травня всі учні Канівської міської територіальної громади підуть до школи.

Відповідне рішення, в зв’язку зі зниженням показників захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, ухвалили члени комісії з питань ТЕБ та НС в ході останнього засідання, яке відбулося у четвер, 6 травня ц.р.

Як повідомив керуючий справами Володимир Святелик у Канівській громаді спостерігається покращення епідемічних показників.

- З 30 квітня ц.р. по 3 травня ц.р. на самоізоляції перебували 152 особи з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 5 травня ц.р. – 149 осіб. На стаціонарному лікуванні у Канівській багатопрофільній лікарні 30 квітня ц.р. перебувало 69 осіб, 4 травня ц.р. – 59 осіб, а вже сьогодні, 6 травня ц.р., – 57 осіб, - повідомив В. Святелик. – Порадившись з начальником відділу освіти Надією Голдою і зважаючи на статистику по захворюваності за останні дні, ми можемо дати можливість учням відвідувати навчальні заклади стаціонарно.

Відтак, з 11 травня ц.р. у Канівській міській територіальній громаді навчально-виховний процес на очній формі буде повністю відновлено для закладів загальної середньої та позашкільної освіти (СЮТ, КМЦТ).  Члени комісії також рекомендують відновити начально-виховний процес на очній формі і в інших закладах освіти: Канівській дитячій школі мистецтв, Канівській санаторній школі, Канівському фаховому коледжу культури і мистецтв, Канівському вищому професійному училищу.

Присутні на засіданні наголошували на важливості дотримання протиепідемічних заходів: масковий режим, збереження соціальної дистанції, дотримання правил особистої гігієни.

Більш детально із карантинними «правилами»,  за якими житиме Канівська громада найближчим часом можна ознайомитися за посиланням.

  Друк статті