У Канівській громаді відбувся I-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


Повернутись

Цього року I-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв-учасників середньої вікової групи, в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, проходив в два тури (онлайн та очний) з 26 квітня по 7 травня ц.р.

Учасниками гри в першому турі стали чотири рої (32 особи) – учні загальноосвітніх закладів Канівської територіальної громади: рій «Кулак» (школа № 3), рій «Грім литаврів» (школа № 1), рій «Нащадки козаків» (Хмільнянський ліцей) та рій «Росичі» (Межиріцький ліцей), інформує головний спеціаліст відділу освіти Наталія Внукова.

 Перший тур, який відбувся в форматі онлайн, включав чотири види змагань. Учасники надсилали в головну суддівську колегію відеоролики з виконаними завданнями.

Конкурс строю та пісні «Впоряд» проходив у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки. Основною умовою конкурсу «Рятівник» було надання домедичної допомоги пораненому під час обстрілу, в зоні укриття та транспортування пораненого в зону повної безпеки.

В конкурсі «Ватра «Слава Героям», учасники представляли театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам новітньої та сучасної історії України. Гра-вікторина «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України) пройшла дистанційно у формі тестування за допомогою онлайн-платформи Classtime.

У другому (очному) турі гри в наполегливій та завзятій боротьбі змагалися рої-переможці першого туру: «Грім литаврів» (школа № 1), «Нащадки козаків» (Хмільнянський ліцей) та рій «Росичі» (Межиріцький ліцей).

На «Туристсько-спортивній смузі перешкод» учасники демонстрували злагоджену командну роботу та відмінну фізичну підготовку. У конкурсі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» вони показали свої вміння у стрільбі.

Під час проходження дистанції «Пластун» учні орієнтувалися на місцевості, розв’язували логічні задачі, виконували фізичні вправи та демонстрували окремі навички з виживання.

В ході запеклих змагань місця між фіналістами розподілилися наступним чином:      

І місце – рій «Росичі»;

ІІ місце – рій «Грім литаврів»;

ІІІ місце – рій «Нащадки козаків».

За перемогу в кожному виді змагань першого та другого турів всі рої нагороджені грамотами Канівського міського центру туризму.

Рій «Росичі» представлятиме Канівську територіальну громаду на другому (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл(«Джура»). То ж бажаємо дітям і керівникам успіху!

За організацію та проведення територіального етапу гри щира подяка колективу Комунального закладу «Канівський міський центр туризму Канівської міської ради Черкаської області», справжнім професіоналам своєї справи у вихованні гідного громадянина-патріота України.

Фото – Юлія Пономаренко

  Друк статті