Канівська багатопрофільна лікарня та спеціалізована школа №6 отримали гуманітарну допомогу


Повернутись

У п’ятницю, 14 травня ц. р., до Канівської багатопрофільної лікарні та Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, в межах співпраці Благодійного фонду «МХП – Громаді» та українсько-данської волонтерської спілки Bevar Ukraine, було доставлено гуманітарну допомогу. Для лікарні було передано 10 багатофункціональних ліжок та матраців для них, 5 інвалідних крісел, 2 роляторів на колесах та допоміжні витратні матеріали, для школи – 54 парти та 54 стільці.

Зустрічали гуманітарний вантаж Канівський міський голова Ігор Ренькас, заступник міського голови Тетяна Жівотова, депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч, заступник головного лікаря з медичної частини Сергій Назаренко, директор школи Валентина Мартинович та представники Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Міський голова Ігор Ренькас подякував БФ «МХП – Громаді» і волонтерській спілці Bevar Ukraine підкресливши важливість такої співпраці та допомоги у підсиленні матеріальної бази даних закладів.

Зазначимо, що парти та стільці планується використати для облаштування майбутнього п’ятого класу, медичне обладнання буде використане, зокрема у хірургічному та реанімаційному відділеннях лікарні, а вироби медичного призначення збагатять асортимент ортопедичного напрямку.

  Друк статті