«Поза часом»: у Каневі експонують твори Дмитра Стецька


Повернутись

У вівторок, 18 травня ц. р., до виставкового залу музею Тараса Шевченка, де відбулася творча зустріч з нащадками Дмитра і Віри Стецьків, завітали представники Канівської міської ради: секретар ради Оксана П’яткова та депутат Тетяна Ренькас.

Під час мистецького заходу усім присутнім було презентовано альбом-каталог «Дмитро Стецько Віра. Живопис» та каталог виставки «Поза часом», що був створений під час підготовки виставки у Каневі.

Дмитро Стецько – знаний митець з Тернополя, представник західноукраїнського мистецького андеграунду 1970-1980 рр., живописець і скульптор. Автор понад 1000 творів у галузі станкового і монументального малярства, скульптури. Він вважав, що мистецькі твори призначені не лише для споглядання, вони мають нести інтелектуальну філософську інформацію. Не терпів примітивності, кон’юнктури, награного патріотизму. Цінував кожну годину праці, перебував у безперервному розвитку, багато читав.

Мистецький проект організований спільними зусиллями спадкоємців та науковцями Шевченківського національного заповідника і присвячений пам’яті відомого українського художника та його дружини Віри.

Тож, всі бажаючі можуть відвідати виставку «Поза часом» та познайомитися з творчістю Дмитра Стецька протягом травня-червня ц. р.

  Друк статті