Школярі з Канівської громади завершать навчання влітку


Повернутись

У школах Канівської міської територіальної громади (МТГ) навчальний рік продовжили на червень 2021 року. Причина – через карантинні обмеження чимало часу учні провели на канікулах, тому в закладах загальної середньої освіти педагоги не встигли вичитати повну кількість навчального матеріалу до 31 травня ц.р. Тож у в червні школярі матимуть час надолужити згаяне.

˗ Законом визначено, що навчальний рік має завершитися не пізніше 1 липня. Головна умова завершення навчання – використання 175 навчальних днів впродовж року. Тому, в школах Канівської громади для того щоб виконати цю норму, доведеться продовжити навчання влітку, – коментує ситуацію начальник відділу освіти Надія Голда.

Так, влітку навчання триватиме:

  • у ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка, гімназії ім. І.Франка, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, СпШ № 6, Яблунівському НВК – до 10 червня;

  • у санаторній школі – до 11 червня;

  • у Конончанській гімназії, Межирицькому та Хмільнянському ліцеях – до 18 червня.

Що до свята «Останнього дзвоника», то все залежатиме від того, в якій зоні карантину на момент його проведення перебуватиме Черкаська область. У «червоній» зоні свято, як і минулого року, відбуватиметься у форматі онлайн. Якщо ж область буде у «помаранчевій» або «жовтій» зоні, то останній дзвоник для школярів може продзвеніти на традиційних лінійках, але – на відкритому просторі та без скупчення людей.

Також у зв'язку з продовженням навчального року і можливими карантинними обмеженнями функціонування дитячих відпочинкових пришкільних та оздоровчих таборів на території Канівської громади влітку 2021 року проводитися не буде.

  Друк статті