День захисту дітей у Канівській громаді: екскурсія в дендропарк «Софіївка» та подарунки


Повернутись

1 червня  увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, який в Україні святкується із 1998 року. Зараз це не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими. Адже, кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

У вівторок, 1 червня ц. р., 25 дітей ветеранів АТО/ООС та загиблих героїв у супроводі дорослих вирушили на безкоштовну екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка», що в місті Умань.

Поїздку було організовано за ініціативи ГО «Нескорені» та фінансової підтримки Канівської міської ради.

Не лишилась у цей день осторонь свята і служба у справах дітей. Працівники служби організували привітання для діток Канівської громади, які виховуються у родинах опікунів, піклувальників, перебувають в складних життєвих обставинах, подарувавши їм гарний настрій: смачними солодощами, розвиваючими іграшками, яскравими кульками.

Колектив служби висловлює подяку Анні Любімцевій, яка приєдналася до привітань своїм неймовірно красивим та смачним солодким подарунком.

Нагадаємо, що 1 червня, у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю до Дня захисту дітей було теж проведено святковий захід.

  Друк статті