Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення

земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».

Відповідно до статті 9 вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проект рішення Канівської міської ради  «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».

Розробник: відділ комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради.

Проект спрямований на визначення процедури підготовки, організації та проведення земельних аукціонів для продажу права власності або прав оренди земельних ділянок комунальної власності, крім земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти, що підлягають приватизації.

Мета проекту рішення: впорядкування нормативного акта при проведенні земельних торгів у формі аукціону.

Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельний кодекс України, Закон України «Про оцінку землі».

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Канівської міської ради www.kaniv-rada.gov.ua  в розділі «Прозоре місто»/ «Регуляторна політика»/ «Регуляторні акти».

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою:

19003, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, 11, тел. /04736/ 3-57-79, 3-55-24, на електронну адресу kanivcomzem@ukr.net.  

  Друк статті