Пам’ять про Сергія Кобченка назавжди в наших серцях: у Каневі пройшов футбольний турнір

У п’ятницю, 4 червня ц. р., в Каневі на КП «Міський стадіон» пройшов міжобласний дитячо-юнацький турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті героя АТО/ООС та вихованця Канівської ДЮСШ Сергія Кобченка.

У змаганнях взяли участь 6 команд: дві команди ДЮСШ з Миронівки, ЛНЗ-Лебедин зі Шполи, ДЮСШ із Богуслава, ДЮСШ із Чорнобаю та ДЮСШ із Канева.

З вступним словом виступила заступниця міського голови Тетяна Жівотова, якапривітала учасників змагань іпобажала всім гравцям успіху та позитиву. Також, під час відкриття виступив майор запасу ЗСУРоман Кучеренко, який загадав про заслуги загиблогопобратим та оголосив про відкриття турніру.

За підсумком результатів всіх ігор ДЮСШ №1 із Миронівки стала переможцем турніру та володарем кубку.

Результати змагань:

І місце – команда ДЮСШ №1 (Миронівка).

ІІ місце – команда ДЮСШ №2(Миронівка).

ІІІ місце – команда ДЮСШ (Богуслав).

IV місце – команда ДЮСШ (Канів).

V місце – команда ДЮСШ (Чорнобай).

VI місце – команда ЛНЗ-Лебедин (Шпола).

Переможці були нагороджені медалями та кубками, також були відзначені футбольними статуетками кращі гравці кожної команди.

Турнір проведено за ініціативи міської ДЮСШ та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.