Сергія Кобченка посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»


Повернутись

Відповідне рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Кобченка С.Г. (посмертно)» було ухвалено 9 червня ц.р. в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за клопотанням ГО "Нескорені".

Нагадаємо, Сергій Кобченко народився 6 червня 1972 року у м. Канів. 1987-го року закінчив Канівську ЗОШ №4. Коли військовий обов’язок покликав на захист України ˗ служив старшим сержантом у 72-й окремій механізованій бригаді гранатометником. 25 квітня 2017 року від осколкових поранень в результаті оборони опорного пункту в м. Авдіївка Донецької області С. Кобченко загинув.

Указом Президента України №2175 від 5 липня 2017 року за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, самовіддане виконання військового обов’язку Сергій Кобченко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеню. Також він був посмертно нагороджений відзнакою обласної ради «За заслуги перед Черкащиною»

У 2018 році на честь загиблого захисника було встановлено дві меморіальні дошки на фасадах Канівської школи №4 та дитячо-юнацької спортивної школи. Щорічно в Каневі проводиться футбольний турнір пам’яті Сергія Кобченка.

  Друк статті